Të fundit  

Video 

Opinione 

Sport 

Lë Slloveninë për Kosovën: Jam i lumtur që do ta përfaqësoj vendin tim

16 Nëntor, 20:37

Presidentja kroate befason: S’e di a kam mjaft para për të shikuar të dielën Angli-Kroaci!

Kolinda Grabar Kitarović e ka shikuar mbrëmë në stadium ndeshjen mes Kroacisë e Spanjës e zhvilluar në “Maksimir”. “Ishte ndeshje e bukur, me emocione. I përgëzoj lojtarët dhe selektorin Daliq. Tifozët brohoritnin pandalë, dhe kjo gjë më pëlqente” ka thënë presidentja pas ndeshjes. Por, ajo dyshon nëse do të jetë të dielën në stadiumin anglez […]

Juanfran tregon dallimin interesant mes Messit dhe Ronaldos

Atletico e Madridit do të përballet me Barcelonën pas pauzës së kombëtareve, por ndërkohë mbrojtësi i skuadrës kryeqytetase Juanfran kërkon ta presë me elozhe duelin me “pleshtin” Lionel Messi. “Si mbrojtës që jam dua të them se Messi dhe Ronaldo janë lojtarët më të fortë në qarkullim dhe e meritojnë këtë epitet, por Leo ka […]

ZOYA 

Tatuazhet forcojnë sistemin imunitar?

Lërini fëmijët të hanë pisët. Fiksimi pas higjienës rrezikon shëndetin e tyre

Është e vështirë të jesh prind, për shkak se të duhet të përballesh me një sërë sëmundjesh kronike, astmë, intolerancë ndaj qumështit, çrregullime në sjellje të fëmijës. Ndaj duhet...

Intervista 

Showbiz 

Dua Lipa: Kosovarët nuk e praktikojnë islamin, por kanë tradita myslimane

Oriola Marashi ‘harron’ të vesh sytjena, nuk lë vend për imagjinatë

Dua Lipa zgjedh Prishtinën, në vend të Londrës: Këtë ma thotë zemra

Vdes modelja e njohur (Foto)

Më të shikuarat 

SOK  Spiritualitet / Okultizëm / Komplote

Miliarderi amerikan: Toka nuk do të rrotullohet më, do të bartemi në Mars

Zbulohet djathi më i vjetër në botë, nuk është larg Kosovës (Foto)

Djathi më i vjetër në botë gjendet në një varr egjiptian, por ai mund të jetë i infektuar me një sëmundje vdekjeprurëse. Djathi u gjet në varrin e Ptahmes, një kryebashkiaku të Mem...

TECH & AUTO 

FUN