Të fundit  

Video 

Opinione 

Sport 

Thellohet kriza e Milanit, ja lajmi i fundit

16 Janar, 23:39

Demantohet gjithçka: Loftus-Cheek nuk është homoseksual

Pasi u raportua se anëtari i Chelseat, Ruben Loftus-Cheek do ta pranoj se është homoseksual, vet lojtari ka demantuar gjithçka. Mesfushori anglez raportohej se i kishte treguar bashkëlojtarëve të tij se orientimi i tij është i ndryshëm, çka ka marrë edhe mbështetjen e tyre, shkruan Periskopi. Mirëpo, vet ai i ka demantuar këto lajme. Loftus-Cheek nëpërmjet […]

Ky është lojtari i parë në Premier Ligë që do bëhet publikisht ‘gay’

Të gjithë, kush më pak e kush më shumë, e pranojnë se homoseksualiteti ekziston. Ai është i pranishëm në çdo shoqëri, kudo në botë. Ky fenomen ka ekzistuar edhe më parë në shoqëritë tona. Çdo kush ka opinione të ndryshme rreth këtij orientimi, me shumicën që janë kundër, shkruan Periskopi. Befasia e natës vjen nga […]

ZOYA 

Çfarë ndodh me trupin tuaj deri në 24 orë pasi keni pirë një gotë alkool

Axhenda e bukurisë një muaj përpara dasmës

Në ditën tuaj të dasmës do të jeni në qendër të vëmendjes ndaj duhet të jeni më e bukur se kurrë! Për ta bërë këtë, merrni parasysh këshillat tona. Bukuria vjen nga brenda. Për të ...

Intervista 

Showbiz 

Teuta Krasniqi tregon si dukej para 10 vitesh (Foto)

Kolgeci: S’kam botoks e operacione plastike, e dua vetën kështu si jam

Rihanna padit babain e saj, ja cila është arsyeja

‘Veza’ që po tallet me Ronaldon e Kylie Jenner (FOTO)

Më të shikuarat 

SOK  Spiritualitet / Okultizëm / Komplote

Pastori futet në kishë duke fluturuar, lajmëron ardhjen e Krishtit (Video)

Miliarderi amerikan: Toka nuk do të rrotullohet më, do të bartemi në Mars

Njerëzimi do të zhvendoset dhe do të jetojë në Mars. Miliarderi Elon Musk ka bërë publike planet e kompanisë se tij “SpaceX” për të dërguar njerëzit në planetin e kuq, e ndjekur me...

TECH & AUTO 

FUN