Zyrtare: Drogba largohet nga Montreal, a do të rikthehet te Chelsea?

Sulmuesi i njohur, Didier Drogba ka konfirmuar se do të largohet nga skuadra e tij Montreal.

Periskopi.com Sporti

Këtë, ai thotë se do ta bëjë në fund të këtij sezoni dhe thotë se më nuk do të kthehet në këtë skuadër.

“Kontrata ime mbaron në fund të sezonit dhe unë nuk do të kthehem më këtu”, deklaroi Drogba.

Mbetet të shihet nëse veterani nga Bregu i Fildishtë do të kthehet te Chelsea, pasiqë spekulime të tilla nuk kanë munguar. /Periskopi.com