Zbulohet lidhja e këngëtarit të njohur, kapet mat duke u puthur me modelen

Periskopi.com Showbiz

Ajo është një nga modelet më të famshme e ndërsa ai po aq i njohur si këngëtar.

Hailey Baldwin dhe Shawn Mendes mbrëmjen e së dielës janë parë duke u puthur në mënyrë pasionante në festën pas ndarjes së çmimeve MTV EMA.

Persona pranë dyshes kanë bërë të ditur se kanë kohë që janë së bashku. 20-vjeçarja në vitin 2015 ka pasur një romancë të shkurtër me Justin Bieber dhe që prej asaj kohe, nuk dihej asgjë për jetën e saj private.