Zbulohet formacioni i Real Madridit për El Clasico

Të shtunën në “Camp Nou”, Barcelona dhe Real Madrid do të përballen në duelin e parë të këtij sezoni të vlefshëm për javën e 14-të të La Ligës spanjolle.

Periskopi.com Sporti

E përditshmja sportive madrilène “AS” ka zbuluar formacionin e Real Madridit në betejën kundër Barcelonës, transmeton Albeu.

“Zinedine Zidane do të startoj me këtë formacion në Camp Nou: Keylor; Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo; Modric, Kovacic, Isco; Lucas Vázquez, Benzema dhe Cristiano Ronaldo”, shkruan “AS”.