Yllka Kuqi shfaqet në krahët e burrit të saj, në këtë gjendje se keni parë kurrë (Foto)

Periskopi.com Showbiz

Yllka Kuqi është një nga këngëtaret më të komentuara të estradës, kjo për faktin se ajo shquhet për linjat e saj trupore

Por Yllka kësaj radhe nuk ka ekspozuar hiret e saj, por ka vendosur të tregoi se sa është e dashuruar në bashkëshortin e saj.

Ajo ka postuar një fotografi në krahët e tij dhe pavarësisht viteve të shumta që është me të, ajo tregon se dashuria gjithnjë e shumë rritet.

Kështu të paktën është shprehur së fundmi në një emision ajo teksa ka folur për bashkëshortin e saj.