Yjet e futbollit shpërndajnë momente me të dashurat e tyre (Foto)

Periskopi.com Showbiz

Sot është 14 shkurti, pra Shën Valentini – Dita e të Dashuruarve, dhe shumë çifte dalin ta festojnë këtë ditë.

Ndërsa edhe yjet e futbollit kanë shfytëzuar këtë ditë që të jenë me të dashurat e tyre.

Ata kanë postuar fotografi në rrjete sociale.

Këto janë disa nga fotot e disa lojtarëve të ndyrshëm: