Xhaka ka një mesazhë për tifozët e Arsenalit (Foto)

Arsenal dhe PSG kanë barazuar në takimin e vlefshëm për xhiron e pestë të Ligës së Kampionëve.

Periskopi.com Sporti

Për disa minuta në takimin e mbyllur me rezultat 2-2 është paraqitur edhe mesfushori shqiptar, Granit Xhaka.

Ky i fundit ka falënderuar tifozët e skuadrës londineze dhe premtoi se do të fitojnë ndeshjet e ardhshme.

“Faleminderit të gjithë fansave tonë për mbështetjen dhe do të jetojmë për të luftuar në ditët tjera”, ka shkruar Xhaka në Instagram.

xhaka