Vogëlushi nisë të qajë, sa herë që babai i tij qeshë (Video)

Mitchs Simmons nga Middland i Anglisë, ka qenë duke u kujdesur për fëmijën e tij pesëmuajsh Mitch, kur ka qeshur për herë të parë.

Periskopi.com Fun

Por, në vend se të qeshë dhe të argëtohet së bashku me të atin, vogëlushi ka nisur të qajë, transmeton Telegrafi.

Ai nuk ka mundur të durojë zërat që ka lëshuar 24-vjeçari, që është tip serioz dhe buzëqeshë shumë rrallë.

“Ai është shumë serioz dhe vështirë është ta bësh të qeshë. Duket se Mitch nuk e ka dëgjuar kurrë në këtë gjendje dhe është frikësuar”, ka thënë Sheridon Fletcher, që është nëna e djaloshit të vogël.

Në videon e postuar më poshtë, mund ta shihni reagimin e tij të pazakontë. /Telegrafi/

https://www.youtube.com/watch?v=B7xA_1kL9hQ