Vetura përfundon në kahjen e kundërt të rrugës midis Prishtinës (Foto)

Një aksident trafiku ka ndodhur në rrugën rreth Katedrales në Prishtinë.

Periskopi.com Lajme

Një veturë e tipi “Audi” duket se ka dalë nga rruga duke përfunduar në korsinë e kundër dhe duke shkatërruar barrierat që ndajnë kahjet e rrugës.

Fotografitë e realizuara nga Berat Murina, të dërguara na adresën e Periskopit, sjellin pamje nga aksidenti i ndodhur pak më parë.

Nuk dihet nëse ka pasur lëndime në njerëz, përveçëse dëme materiale. /Periskopi/

kerr h f d c b a