Vdekje e dyshimtë në Prishtinë, Policia gjeti tetë fishekë dhe një gëzhojë

Në Prishtinë, Policia e Kosovës ka raportuar se më 25 janar, në orën 23:38, një person është sjellë pa shenja jete në QKUK.

Periskopi.com Lajme

“Viktima mashkull K-Shqiptar është dërguar në Qendrën emergjente pa shenja jete. Njësite të forenzikës në vendngjarje kanë gjetur dhe konfiskuar një revole me tetë (8) fishekë dhe një gëzhojë”, thotë Policia e Kosovës, raporton Koha.net.

Me urdhër të prokurorit, trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion, ndërsa rasti po hetohet nga Policia.