Vala Super Liga, sot mund të mësohet kampioni vjeshtor

Vala Superliga vjen sot me katër ndeshje, derisa vëmendja më e madhe është në Obiliq, ku takohet Prishtina dhe Feronikeli.

Periskopi.com Sporti

Sot mund të përcaktohet kampioni vjeshtor, derisa gjasat më të mëdha për këtë epitet i ka Trepça ’89.

 

Orari – E mërkurë (Ora 13:00)

Prishtina – Feronikeli

Liria – Trepça ’89

Trepça – Gjilani

Drenica – Ferizaj