Vajza e Eli Farës provokon duke u mbuluar me shkumë në një vaskë banjoje (Foto)

Prej se është bërë e famshme nuk po ndalon së provokuari.

Periskopi.com Showbiz

Bëhet fjalë për vajzën e këngëtares së famshme shqiptare, Eli Fara.

Me fotot që po i publikon në rrjetet sociale, Marina ka arritur të bëj për vete shumë ndjekës në Instagram dhe Facebook.

Marina së fundi ka publikuar fotografi mjaft provokative duke u shfaqur e mbuluar me shkuma në vaskë banjo. /Telegrafi/

marina-4 marina-2-1 marina-3 hjh