Tuna martohet sërish ( Foto )

Këngëtarja Altuna Sejdiu dhe Patris Berisha sot priten t’i japin fund beqarisë transmeton Periskopi.

Periskopi.com Showbiz

Kjo gjë bëhet e ditur nga dizenjatorja Vjollca Llapashtica, ku kjo e fundit ka publikur një foto të Tunës duke e uruar për martesë.

Gjithashtu këta të dy janë edhe në pritje të fëmijës së tyre të parë.

Tuna njihet për lidhjet e saj të gjata dhe zyrtare, ku më herët ka qenë e martuar me Rilind Rekën ndërsa bujë të madhe bëri edhe lidhja e saj me reperin Cozman, me të cilin u nda pak kohë më parë./Periskopi/

15970383_1353396458046671_854265885_n