Trupi mahnitës i Bar Rafaeli pas lindjes (Foto)

Ajo solli në jetë vajzën e saj Liv në gusht të këtij viti.

Periskopi.com Showbiz

Kanë kaluar vetëm pak muaj nga lindja dhe Bar Rafaeli duket tepër në formë.

Modelja 31 vjeçare është fotografuar mbrëmjen e së martës në Madrid,Spanjë  e veshur me një fustan të zi që i nxirrte në pah gjoksin.

3ade535e00000578-0-sizzling_style_bar_rafaeli_put_her_most_fashionable_foot_forward-m-101_1480464353275 3ade535600000578-0-slipping_into_a_flesh_flashing_black_dress_for_moet_chandon_s_ch-m-102_1480464364402

3ade535200000578-0-flashing_the_flesh_featuring_a_plunging_drawstring_neckline_the_-m-105_1480464423347 3ade537200000578-0-flashing_the_flesh_featuring_a_plunging_drawstring_neckline_the_-m-103_1480464411412 3ade539a00000578-0-back_in_black_thanks_to_the_figure_flaunting_fit_of_her_garmaent-m-106_1480464478847 3ade539200000578-0-blonde_bombshell_wearing_her_long_blonde_hair_swept_back_in_a_ca-m-107_1480464500797