Tronditet Milani

Milani ka marrë një lajm të keq.

Periskopi.com Sporti

Sulmuesi Carlos Bacca ka pësuar një dëmtim dhe pritet të mungojë për një kohë të pacaktuar.

Kolumbiani u dëmtua në sfidën ndaj Interit në fundjavë, ndërsa së shpejti pritet të mësohet se sa do të mund t’i mungojë skuadrës. /Periskopi.com