Trepça bën një gjest të turpshëm pas ndeshjes me Gjilanin

Skuadra e Trepçës, ka bërë një gjestë të pahijshëm pas humbjes ndaj Gjilanit, si vendas me rezultat 2:0.

Periskopi.com Sporti

Këta të fundi nuk kanë paguar djersën e gjyqtarëve të cilët e dhanë në fushë.

Gjyqtari kryesor Jahmurataj dhe asistentët e tij, Musolli, Morina dhe Shuleta kanë mbetur pa asnjë cent pas përfundimit të ndeshjes Treça – Gjilani, pasi drejtuesit e skuadrës mitrovicase nuk kryen obligime ndaj tyre mëson GazetaOlle.com