Tre vjet pa Paul Walker, ja si e kujtojnë miqtë e tij

Miqtë e ngushtë të Paul Walker, aktorit të “Fast and Furious” kanë kujtuar mikun e tyre në përvjetorin e tij të tretë të vdekjes tragjike

Periskopi.com Showbiz

Walker ndërroi jetë më 30 nëntor të 2013, pasi makina e tij Porsche Carrera GT u përplas dhe shpërtheu në flakë.

Të gjithë miqtë e tij e përkujtojnë sot me dhimbje, ndërsa Gibson ka postuar një videomontazh me kolonë zanore “Coming Home”.

Në përshkrimin e videos ai shkruan: “Kjo javë është gjithmonë e vështirë për të gjithë ata që e njohën personalisht me 14 vjet të qeshura, përqafime dhe dashuri për një nga njerëzit më të mirë!!!!

Më 30 nëntor ne humbëm një engjëll! Paul e trajtonte këdo me respektin më të madh dhe u largua nga rruga e tij për të bërë të gjithë të ndjehen të rëndësishëm…. të dua dhe më mungon i shtrenjti im.

Ne thjesht i kërkojmë lutje për ty në të gjithë botën, për vajzën e tij dhe mbesën tonë, Meadoë Walker dhe vëllezërit e tij të dashur, Cody dhe Caleb, prindërit … Shpirti të pushoftë në paqe, dhe shpresojmë se të bëjmë krnar çdo dit!!! Qëndro në parajsë! P- Dubber!!!” /albeu.com/