Transformimi i Ford Rangerit, në makinë për të gjitha terrenet (Video)

Periskopi.com Tech/Auto

Burri nga Shtetet e Bashkuara i njohur vetëm si Jake, makinën e tij të parë nuk e ka lënë ndryshket me kohën e as ta shiste meqë ishte i lidhur për të. Si zgjidhje për të ishte ndryshimi tërësor i konstruktit dhe formës së lëvizjes, transmeton Telegrafi.

Struktura e ngritur i ndihmon modelit Ranger të lëviz nëpër të gjitha terrenet, kurse motori V8 i japë shpejtësi të lartë.

Transformimi i Ford Rangerit, në makinë për të gjitha terrenet (Video)

 

“Është një i rritur, që me zemër ka mbetur ende i ri dhe nuk e lëshon veturën e parë. Sikur të kisha mundësi të bëja diçka të njëjtë”, është një koment lidhur me rastin. /Telegrafi/

Reklamë PCB

Të fundit 

Thaçi e liroi nga burgu dhëndrin që vrau vajzën e tij, reagon Rrjeti i Grave të Kosovës

Grupi i Deputetëve të Pavarur konfirmon pjesëmarrjen në tryezën e LDK’së

Deputetja e Grupit të Pavarur, Shqipe Pantina, ka konfirmuar për Periskopin se ky grup do të marrë pjesë në tryezën e thirrur nga Lidhja Demokratike e Kosovës. “Shefi i grupit parl...