Tigri për pak ta shqyej këtë person, por ja çfarë e ndalon atë (Video)

Periskopi.com Fun

Vizitori i një kopshti zoologjik në Kinë është frikësuar nga tigri i kafazit, që provoi t’i hidhej sipër.

Derisa po qëndronte prapa xhamit, kafsha ka nisur të ecte ngadalë dhe më pas kërceu në përpjekje për ta kapur.

Më poshtë mund të shihni reagimin e tij, teksa u largua edhe pse nuk kishte rrezik se mund të sulmohej.