Tifozët hyjnë në fushë për ta rrahur gjyqtarin, por çka ndodhi pastaj? (Video)

Një ndeshje në Moldavi mes Prut dhe Spicul ka pasur një fund të pazakontë. Skuadra vendase mbeti e pakënaqur me gjykimin e ndeshjes dhe për këtë gjë fajësuan arbitrin, shkruan Albeu.

Periskopi.com Sporti

Tifozët e skuadrës së Prutit u futën në fushë duke e sulmuar arbitrin kryesor, i cili vrapoi drejt vijës fundore për t’i shpëtuar ndonjë sulmi të tyre.

Në këtë moment delikat në ndihmë i ka ardhur një polic, i cili e ka shoqëruar deri në dhomat e zhveshjes.