Teuta Krasniqit i ndodh diçka e veçantë, kaq e gëzuar shfaqet

Periskopi.com Showbiz

Teuta Krasniqi është aktorja e cila ka një numër të madh të fansave të saj.

 Rolet që ajo pati në serialet vendore ishin ato që më së shumti e afruan atë me publikun kosovar, përcjell ORAinfo.

Teuta sot ka plot 200K ndjekës në Instagram, e cila me një foto simpatike i falënderon gjithë fansat e saj.

E kohëve të fundit, ajo gjithjë shfaqet e grimosur dhe shumë joshëse.

Shpërndaje në: