Tërhiqet shorti i Kupës së Kosovës

Sot është tërhequr shorti për rrethin e katërt të Kupës së Kosovës.

Periskopi.com Sporti

Këto janë ndeshjet e rrethit të katërt që zhvillohen me 3 dhe 4 Dhjetor:

Flamurtari – Vllaznia (P)

Kek-u – Dukagjini (K)

Vellaznimi – Arberia (D)

Bashkimi (K) – 2 Korriku. /Periskopi/