Të shtëna me armë në një dyqan në Spanjë (Foto/Video)

Një person ka shtënë me armë në një supermarket në Spanjë.

Periskopi.com Lajme

Sulmuesi, për të cilin raportohet se ishte duke mbajtur benzinë dhe barut, hyri në dyqanin ‘Marcadona’ në rajonin e As Lagoas, para se të shtinte me armë në ajër, shkruan DailyMail, transmeton lajmi.net

Shumë blerës ishin brenda në supermarket. Sipas burimeve nga policia, thuhet se i riu ka probleme psikike dhe jeton shumë afër dyqanit.

Nga incidenti fatmirësisht nuk pati të lënduar.

gunman-shouting-allahu-akbar-opens-fire-in-mercadona-shop-spain-785781 gunman-shouting-allahu-akbar-opens-fire-in-mercadona-shop-spain-785796