Talenti i Juventusit refuzon gjigandët anglezë

Talenti i madh i Juventusit, Moise Kean është i gatshëm të refuzojë Arsenalin dhe Manchester Unitedin.

Periskopi.com Sporti

16-vjeçari ka arritur të hyjë në skuadrën e parë të bardhezinjve dhe kjo ka zgjuar interesimin e dy prej gjigandëve më të mëëdhenj të futbollit anglez.

Megjithatë, duket se ai do të nënshkruajë kontratën e parë profesionale me Juventusin, pasi nuk është aspak i interesuar të largohet. /Periskopi.com