Enca nuk duron më, nxjerr gjoksin dhe zogun (FOTO +16 )

Enca Haxhia ka nxjerrë së fundmi në treg këngën e saj më të re, e cila, siç shkruan herë pas here këngëtarja në rrjetet sociale, duket se po ecën mjaft mirë. Ndoshta audienca e ka pëlqyer dhe vijon ta dëgjojë, e kjo është një gjë mjaft e mirë për vetë këngëtaren.

Periskopi.com +18

Nëse e keni parë me vëmendje, në klipin e saj fundit, Enca i ka humbur të gjitha komplekset që mund të ketë për trupin e saj dhe ka eksperimentuar, edhe pse disa kilogramë mbi peshë.

Në disa pjesë të videos vajzës i dalin kokat e gjoksit si dhe “zogu”. E kush po pyet për çështjen e lakuriqësisë dhe pornografisë në videoklipe? E rëndësishme është të shesë e të klikohet sa më shumë.

2-951485707089 1-1511485707085

Këngëtarja e njohur zhvishet në mes të rrugës (Foto)

Këngëtarja e njohur angleze, Kerry Katona ka qenë në qendër të një skandali.

Periskopi.com Showbiz

Kerry është parë në gjendje të dehur në rrugët e Gran Canarias ka ka bërë sjellje të turpshme. Ajo ishte shtrirë në rrugë ku më pas filloi të zhvishej nën ndikimin e alkoolit. Një kalimtar i rastit e ndihmoi atë të zhvishet për ta tërhequr nga rruga.