Xhensila me të njëjtat veshje (Foto-Video)

Periskopi.com Showbiz

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj ka publikuar pak kohë më parë këngën e saj, “High love”.

Por kemi vënë re një detaj në video.

Modelet që shoqërojnë Xhensilën (Min 00.33) janë veshur me të njëjtat veshje që ka patur këngëtarja në evente të ndryshme.

Përshembull bluzën me motive ushtarake ku shkruhet 1993, e ka veshur vetë këngëtarja në klipin e saj “Liar”, i lançuar në 2013, ndërsa veshjen e modeles tjetër Xhensila e ka patur të sajën dhe ja kemi parë në koncerte ku ka kënduar vetë./opinion.al

xhensila_1469710296-4173435

xhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh_1469710473-1463775