Walter Samuel i ribashkohet Interit (Foto)

Stefano Pioli ka vendosur të rikthejë legjendën e Interit në klub, por si pjesë e stafit teknik.

Periskopi.com Sporti

Walter Samuel iu është bashkuar stafit teknik të trajnerit italian.

Lajmin e ka konfirmuar klubi milanez përmes faqes zyrtare të klubit, të cilët e kanë uruar ish mbrojtësin e tyre për rikthimin.

”Një luftëtar i qetë, një fitues i cili u bë legjend dhe që do të kujtohet gjithnjë nga tifozët e Interit. Tani ai është rikthyer. Mirësevjen në shtëpi Walter Samuel”, lexohet në njoftimin e Interit. /Periskopi.com/

waal