Paraqitja e dobët e Mustafit ndaj PSG

Periskopi.com Sporti

Paris Saint-Germain dhe Arsenali barazuan mbrëmë në ndeshjen e parë të zhvilluar në fazën e grupeve të Ligës së Kampionëve për këtë sezon.

Mediumi francez L’Equipe ka vlerësuar paraqitjet e futbollistëve të të dyja skuadrave në ndeshjen e mbrëmshme.

Ajo që bie në sy është nota tejet e ulët e cila i është dhënë mbrojtësit Shkodran Mustafi.

vleresimet psg-arsenal/Periskopi.com