Hajduti i njëjtë pas Pejës vjedh telefonin edhe në Prishtinë (VIDEO)

Vjedhjet janë bërë të shpeshta në Prishtinë dhe qytete të tjera.

Periskopi.com Lajme

Është një person i cili ka hyrë në një dyqan dhe në prani të një personi tjetër dyshohet se e  ka vjedhur një telefon, njofton Klan Kosova

Po i njëjti person dyshohet se  ditë më parë në Pejë, poashtu ka vjedhur një telefon në njërin nga dyqanet atje. Madje ky rast është lajmëruar edhe në polici.