Vërshimet, furgoni mbulohet i tëri nga uji në autostradën Tiranë-Durrës

Një furgon është përmbytur si pasojë e reshjeve të shiut. Ngjarja ka ndodhur në autostradën Tiranë-Durrës, në nënkalimin ku shkohet për në CityPark dhe më pas drejt zonës së Vorës.

Periskopi.com Lajme

Sipas fotografive, shihet furgoni që është i mbuluar i gjithi nga uji, ndërsa nuk dihet nëse ka njerëz të dëmtuar apo jo.

20161108130906445 20161108130859957 20161108130921904646

Shënohet viktima e parë nga përmbytjet në Shqipëri

Reshjet e shumta që kanë përfshirë Shqipërinë kanë sjellë edhe viktimën e parë.

Periskopi.com Lajme

Sipas Panoramës një person është marre nga rrjedha ne Bashkinë e Klosit dhe është zhdukur.

Dyshohet se ai ka humbur jetën. Ai është identifikuar me inicialet XH. N. Mësohet se ai po lëvizte me një automjet kur është marre nga rrjedha e ujit.