Presidenti serb ‘humb veten’ në Abu Dhabi – bëhet pjesë e një vallëzimi tradicional arab

Periskopi.com Video

Si vallëzon Jenifer Lopez kur nuk e di se po e xhirojnë (Video)

Kur Jenifer Lopez ngjitet në skenë të gjithë mahniten me pamjet e saj, linjat trupore dhe energjinë që ka edhe pse është 47 vjeçare.

Periskopi.com Showbiz

Në një video të fundit shihet teksa ajo vallëzon, por që shoqëria e xhiruan prapa shpinës, e ajo nuk e dinte që po e xhironin. Do të ju bëj ta shihni dy herë këtë video.

Dikur i vëren që po e xhirojnë dhe reagon./ Periskopi

 

 

Genta Ismajli​ dhe vallëzimi i saj i tmerrshëm

Periskopi.com Video