Isa Mustafa ia thotë valles…marton baba djalin e vet (Video)

Kryeministri i Kosovës, Isa Mustafa sonte po e marton djalin e tij Besnikun.

Periskopi.com Showbiz

Klan Kosova ka siguruar një video në të cilën Mustafa shihet duke vallëzuar në rreth me djalin dhe nusen.