Rama s’ka vendosur për Kosovën

Periskopi.com Sporti

Ish-anësori i Kombëtares Shqiptare, Valdet Rama ka mohuar spekulimet e fundit që sugjeronin se mitrovicasi ka vendosur për të luajtur për Përfaqësuesen e Kosovës në futboll.

Ish-anëtari i Valadollid thotë se nuk ka vendosur ende për të ardhmen me Kombëtaren, ndërsa shton se primare për të është gjetja e një skuadre të re.

“Unë nuk kam dhënë deklaratë në media. Mbetet të shihet se çfarë do të bëhet. Primare për mua është që të gjejë një skuadër të re”, ka thënë Rama për Gazetaolle.com

Deri më tani, Milot Rashica dhe Alban Meha kanë konfirmuar se do të luajnë për Kosovën. /Periskopi.com