2Po2 tregon detaje të pazbuluara për albumin e ri dhe duetin me Unikkatilin

Periskopi.com Showbiz

Reperi veteran i skenës, 2Po2 ka qenë i ftuar në Top Channel ku ka folur rreth shumë gjërave.

Besniku i njohur si 2Po2 ka treguar se albumi i tij ka përfunduar dhe së shpejti do të dalë në shitje.

Reperi konfirmoi titullin e këngës së re me Unikkatilin, e cila titullohet “Kryt Nalt”.

Reperi ka publikuar çdo muaj nga një këngë, e cila është shndërruar në hit dhe goditja me Unikkatilin pritet të jetë e fuqishme. /Telegrafi/

 

2po2 dhe Unikkatil vijnë bashkë (Foto)

Kënga 'Kryt nalt' do të vijë si singël.

Periskopi.com Showbiz

Bashkëpunimi i 2po2 me Unikkatil shumë shpejtë do të publikohet si singël zyrtar, raporton lajmi

Kënga është pjesë albumit më të fundit ‘2020’ të publikuar nga 2po2, ndërsa nuk dihet nëse do t’i realizohet një videoklip.