Vajza rrëfen me “fakte” se është UFO

Gjatë fëmijërisë së saj Lea Kapiteli, 22 vjeç nga Melburni, deklaroi se ka patur gjithmonë takime të pazakonta fizike dhe eksperienca të çuditshme me njerëz ndryshe nga të tjerët.

Periskopi.com Lajme

Ajo i kishte injoruar të gjitha këto derisa në fazën e adoleshencës mundi të zbulonte kuptimin e tyre.

Kapiteli tha për Daily Mail Australia se në moshën 13-vjeçare ishte vizituar nga dikush gjatë natës i cili i kishte rrëfyer të kaluarën e saj, duke i thënë se pse ajo ndihej ndryshe nga vajzat e tjera të moshës së saj, dhe i kishe folur për prejardhjen e saj të vërtetë.

Personi i cili ajo tha se quhej Mezreth, i kishte thënë se ajo nuk ishte si të gjitha adoleshentet e tjera sepse ishte një hibrid alien.

Ajo shtoi se, sipas asaj, që i kishte thënë personi misterioz, vezët e nënës së saj ishin ngjizur me një ADN aliene ndërkohë që ajo kishte qenë në gjumë.

Lea thotë se ajo ka të dashur dhe ai nuk e ka aspak problem këtë gjë ose aq më pak ta quajë të çmendur për gjërat që ajo thotë./tvklan.al