Kaq e ka ndryshuar Tunën shtatzënia (Foto)

Këngëtarja e njohur Tuna gjatë muajve të shtatzënisë shumë pak është shfaqur në rrjetet sociale.

Periskopi.com Showbiz

Por si duket shtatzënia vetëm po e zbukuron atë, transmeton Gazeta Express.

Ajo pak më parë ka postuar një video në profilin e saj në Instastory ku duket shumë e bukur.

Tuna dhe bashkëshorti i saj Patris Berisha së shpejti pritet të bëhen prindër për herë të parë.

Zbulohet fotoja e shumëpritur nga Tuna (Foto)

Që prej fillimit të shtatzënisë, këngëtarja Tuna Sejdi nuk është se e ka ekspozuar barkun.

Periskopi.com Showbiz

Në çdo moment ajo është kujdesur që të mos vërehet shumë duke u veshur gjerë. Por duket se tashmë kur edhe ka kurorëzuar dashurinë, Tuna ka vendosur të mos fshehë këtë pjesë.

Në një prej postimeve të fundit në Snapchat vërehet për herë të parë barku i rrumbullakosur i këngëtares që ushtron në shirit për të mbajtur aktivitetin fizik në nivel edhe gjatë kësaj periudhe./ Kosovarja

15978899-10202485464413704-516028243-n

Tuna martohet sërish ( Foto )

Këngëtarja Altuna Sejdiu dhe Patris Berisha sot priten t’i japin fund beqarisë transmeton Periskopi.

Periskopi.com Showbiz

Kjo gjë bëhet e ditur nga dizenjatorja Vjollca Llapashtica, ku kjo e fundit ka publikur një foto të Tunës duke e uruar për martesë.

Gjithashtu këta të dy janë edhe në pritje të fëmijës së tyre të parë.

Tuna njihet për lidhjet e saj të gjata dhe zyrtare, ku më herët ka qenë e martuar me Rilind Rekën ndërsa bujë të madhe bëri edhe lidhja e saj me reperin Cozman, me të cilin u nda pak kohë më parë./Periskopi/

15970383_1353396458046671_854265885_n

Tuna kujdeset për ushqimin gjatë shtatzënisë (Foto)

Tuna është shtatzënë, tashmë e dimë këtë gjë.

Periskopi.com Showbiz

Edhe pse pati dilema për babain e fëmiut, ai është Patris Berisha, i dashuri i ri i Tunës, pak muaj pas ndarjes së saj nga reperi Cozman.

Dhe lidhja e Tunës me Patrisin u konfirmua me prezencën e këtij të fundit në Tiranë kur këngëtarja mori pjesë në darkën e shtruar nga Valdrin Sahiti për “shoqet” e tij të industrisë, shkruan Telegrafi.

Tuna duket se kujdeset shumë gjatë muajve të fundit të shtatzënisë së saj për mënyrën e të ushqyerit të saj, duke preferuar ushqim bio me vlera të larta ushqyese.

 

Këngëtarja duket se ka hequr dorë nga jeta e natës dhe koncertet plot alkool dhe duhan, duke preferuar një jetë të shëndetshme për të dhe fëmijën e saj.

Tuna po shijon romancën e saj me Patrisin, i cili është vëllai i Robert Berishës, bashkëshortit të Nora Istrefit. /Telegrafi/

Tuna tregon se çka po e shqetëson

Periskopi.com Video