Dy të plagosur nga të shtënat me armë në Durrës

Të shtëna me armë ndodhën sot në mbrëmje në qytetin e Durrësit.

Periskopi.com Lajme

Burimet thonë se janë plagosur dy persona në Lagjen nr. 5 të qytetit.

Policia ka shkuar në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e saj./Lapsi