Shima nga Tirana kujton Sigal Prishtinën

Prej sot Gerti Shima është basketbollist i SK Tirana. Në një postim të tij në facebook ai e ka falënderuar ish-skuadrën e tij, Sigal Prishtina.

Periskopi.com Sporti

Ja postimi i plotë i Shimës në facebook:
“Mirënjohje për ekipin e KB Prishtinës ! Faleminderit për bashkëpunimin dhe shkëputjen miqësisht për të dhënë kontributin tim, në shtëpinë time SK Tirona ! Isha i priviligjuar duke qenë pjesë e ekipit më të mire që shkruajti histori në Kosovë, KB Prishtina! Sukseset qofshin me ju në vazhdimësi…” – shkruajti Shima. /Periskopi.com