‘Nuk dua të jem rezervë e Liverpoolit’

Portieri belg, Simon Mignolet ka humbur pozitën e titullarit si portier i Liverpoolit.

Periskopi.com Sporti

Ish portieri i Sunderland është shprehur se nuk dëshiron të qëndrojë në pankinën e Livepool duke i shikuar bashkëlojtarët por duke iu ndihmuar.

“Nuk kam qenë kurrë në bankën rezervë. Nuk dua dhe nuk do ta pranojë këtë”.

“Do vazhdoj të luftoj të rikthehem si portier i parë”, ka thënë Mignolet.

Portier i parë i Reds është Loris Karius. /Periskopi.com/

mignolet-karius
Simon Mignolet & Loris Karius