Teniserja seksi e ‘kallë’ plazhin (Foto)

Teniserja e famshme Serena Williams është duke kaluar momente pushimi dhe kënaqësie në deti në Bahama.

Periskopi.com Showbiz

Padyshim që ajo di se si të tërheq vëmendjen e publikut, shkruan Daily Mail.

35 vjeçarja kishte veshur një palë bikini të cilat vënin në pah format e saj seksi e veçanërisht të pasmet e saj bombastike.

3a34cfe700000578-3920766-image-m-13-1478708473439

Përfundon sezoni për Serena Williams

Legjenda e tenisit botëror, Serena Williams e ka përjashtuar vetën nga turneu që do të mbahet në ‘Singapor’.

Periskopi.com Sporti

Ajo dëshiron të riaftëoshet nga lëndimi në shpatull dhe të jetë e gatshëme për sezonin e ri.

“Jam e detyruar të heq dorë nga turneu i fundvitit në Singapor për shkak të problemeve që kam në shpatull. Për mua është e rëndësishme që të riaftësohem dhe të jem gati për vitin 2017 dhe Australian Open”, deklaron ish-numri 1 i renditjes botërore.

Williams nuk do të rikthehet deri në janar ku do të merr pjesë në turneun përgaditës të Australia Open, Aculand. /Periskopi.com