Ja si do të duket Bernabeu pas rinovimin (Foto)

Real Madrid do të nisë rinovimin e stadiumit Santiago Bernabeu në fund të këtij sezoni.

Periskopi.com Sporti

Drejtuesit e 11 herë kampionit të Europës do të investojnë plot 400 milionë euro në stadiumin e tyre legjendar.

Një Gjykatë e Lartë në pushtet vitin e kaluar kishte bllokuar planet për rinovimin e këtij stadiumi, mirëpo të martën u prezantua projekti i rishikuar nga presidenti Florentino Perez dhe kryetari i Madridit, Manuela Carmena.

bernabeubernabeu2 /Periskopi.com