Vdes ish-futbollisti i Kombëtares Shqiptare

Ka vdekur ish-futbollisti i Kombëtares Shqiptare, Safet Berisha.

Periskopi.com Sporti

Ai është ndarë nga jetë në moshën 67-vjeçare, ndërsa gjendej në Itali.

Berisha ka qenë dikur pjesë e skuadrës së Lokomotivës së Durrësit dhe Partizanit të Tiranës.

safet /Periskopi.com