Ia mori Mane’n, Liverpool do edhe dy yje të Southampton

Pasi transferoi Sadio Mane nga Southampton në verën e fundit, Liverpool i do edhe dy yje të kësaj skuadre.

Periskopi.com Sporti

Bëhet fjalë për dyshën mbrojtëse, Virgil van Dijk dhe Sam McQuenn, të cilët trajneri Jurgen Klopp është i interesuar t’i transferojë në Anfield Road.

Aktualisht Liverpool po kalon nëpër një formë tejet të lartë në Premier Ligë, ku pritet të garojë edhe për titull në këtë sezon. /Periskopi.com

Liverpool 2-0 ndaj Watford (Video)

Skuadra e Liverpool është në epërsi prej dy golavë ndaj Watford.

Periskopi.com Sporti

Goli e shënoi Saido Mane pas harkimit të Coutinhos nga korneri në minutën e 26′. Ndërsa golin e dytë e realizoj ai që asistojë pas një solo aksioni të tij në minutën e 30′ /Periskopi.com

https://www.youtube.com/watch?v=SegnlPTU9Ck

https://www.youtube.com/watch?v=dbMf4tn9W4E