Daçiq: Mos e bëj Zot që të na duhet me zgjedh mes Rusisë dhe BE-së, dihet

Ministri serb i Punëve të Jashtme Ivica Daçiq ka thënë sot se Serbia nuk duhet të vijë në situatë që të zgjedhë ndërmjet Bashkimit Evropian dhe Rusisë, transmeton koha.net.

Periskopi.com Lajme

“Mos e bëj o Zot që Serbia të zgjedhë ndërmjet Rusisë e BE-së. Po ju e dini se Serbia do ta zgjedhë gjithmonë Rusinë”, citon b92 të ketë thënë Daçiq.