Ky është filmi ku do të shfaqet Rihanna (Foto)

Pasi u fol për pjesëmarrjen e Rihannas në filmin “Valerian and City of Thousands of Planets”, u shtua kurioziteti për të ditur më shumë rreth rolit të këngëtares.

Periskopi.com Showbiz

Traileri i publikuar së fundmi e theu kureshtjen e të gjithëve.

Në të shfaqet Riri dhe edhe pse vetëm për pak sekonda, duket e mrekullueshme në rolin e këngëtares së cilës i ndryshon ngjyra e veshjes ndërkohë që ecën.

Pjesë e filmit janë gjithashtu edhe modelja Cara Delevingne në rolin e Laurelinës.

Filmi pritet të dalë në kinematë botërore në 27 korrik 2017. /InTV/Telegrafi/

rita-ora-2

Drake zbulon se është i dashuruar në Rihannan

Periskopi.com Showbiz

Drake i ka zbuluar botës lidhjen e tij të përfolur me Rihanën.

Këngëtari kanadez e puthi këngëtaren nga Barbadosi në momentin që po i dorëzonte çmimin “Michael Jackson Video Vanguard Award”, të dielën në mbrëmje.

“Gjithmonë e kam ndjekur si shembull, edhe pse është më e vogël se unë. Është një legjendë e industrisë muzikore”, shtoi Drake para se ta puthte Rihanën, e cila u duk jashtëzakonisht e turpshme në ato momente.

Cq_3jK4XgAELSobCq_6vBkWAAErWSZCq_6wvlXYAQBeTDCrAAK0KXYAACphUCrAJiivWYAAFvC4