Besa synon titullin kampion dhe Kupën

Periskopi.com Sporti

Mesfushori i Besës së Pejës, Qemail Elshani ka shprehur hapur dëshirën e skuadrës së tij.

Ai thotë se klubi pejan synon titullin kampion dhe Kupën e Kosovës.

“Pas organizimit madhështor të kryesisë së klubit, afrimit të trajnerit Gani Sejdiu si dhe përforcimeve, synimet tona janë që të shpallemi kampion dhe të fitojmë Kupën”, deklaroi Elshani.

Pas pesë xhirosh të zhvilluara në Superligë, Besa ka grumbulluar nëntë pikë, katër më pak se lideri Prishtina. /Periskopi.com