Djali i Ilir Shaqirit bëhet profesor i Universitetit të Prishtinës

Ka kohë prej se Korab Shaqiri nuk ka sjellë ndonjë projekt të ri muzikor për fansat e tij.

Periskopi.com Lajme

Kjo për shkak se këngëtari është i zënë me angazhime të tjera profesionale.

Përmes një fotografie të publikuar në Snpachat, Korabi ka zbuluar se që nga sot do të jetë profesor në Fakultetin e Muzikës në Universitetin e Prishtinës, shkruan Bota sot.

Në foto, ai shfaqet i qeshur dhe sigurisht se ka arsye, pasi ka arritur të realizojë një nga synimet e tij të kahmotshme./BS

auto_korabi1479979772