Mkhitaryan dhe Jones mungojnë ndaj Feyenoord

Periskopi.com Sporti

Tifozët e Manchester United kanë marrë një lajm të keq.

Dy futbollistët e kësaj skuadre, mbrojtësi Phil Jones dhe mesfushori Henrikh Mkhitaryan nuk kanë stërvitur sot me skuadrën përpara ndeshjes ndaj Feyenoord në kuadër të Europa Ligës.

Armeni ka problem në kofshë, ndërsa nuk është mësuar ende arsyeja pse Jones nuk ka stërvitur sot. /Periskopi.com