Interi e do futbollistin e Cityt

Interi është i interesuar të transferojë mbrojtësin e Manchester Cityt, Pablo Zabaleta.

Periskopi.com Sporti

Argjentinasi ka humbur vendin e titullarit te ‘qytetarët’ dhe kjo mund ta shtyejë atë drejt largimit.

Kontrata aktuale e tij me klubin nga Ettihad Stadium skadon në fund të këtij sezoni dhe ka shumë gjasa që ai të largohet në janar. /Periskopi.com