Rike Roci në lidhje me Noizyn? Kapen me të njëjtën veshje! (Foto)

Periskopi.com Showbiz

Bukuroshja e njohur nga Euro 2016, Rike Roci, duket se ka një të dashur të ri.

Dhe ai është reperi shqiptar Noizy, i cili njihet për lidhjet e tij me femrat e njohura.

Në një postim në faqen Vipat e Bllokut në Instagram, shihet Noizy teksa ka të njëjtën veshje sikur Rike Roci.

Kjo lë të kuptohet se dyshja kanë kontakt shumë të afërt dhe madje edhe një lidhje mes tyre.

Një prej femrave më seksi në Evropë u cilësua Rike pas paraqitjes së saj në tribunat e Euro 2016 që u mbajt në Francë. Ajo bëri gjiron e mediave botërore, shkruan telegrafi.

Të njëjtën gjë me veshje më parë e bënin edhe Geti dhe Marina, por kurrë nuk e konfirmuan lidhjen derisa u kapën nga televizionet e Kosovës.

1

Ja si dukej Noizy para 10 vjetësh (Foto)

Reperi i njohur Noizy është padiskutim një ndër reperët më të pëlqyer shqiptarë.

Periskopi.com Showbiz

Ai ka me mijëra fansa, të cilët ndjekin hap pas hapi karrierën e tij në rrjetet sociale, në të cilat numëron me mijëra ndjekës.

Noizy që në daljet e para ka patur shumë sukses, edhe pse ishte shumë më ndryshe nga ç’është sot, si në të kënduar, ashtu edhe në pamje.

Nëse kthehemi në retrospektivë dhe shikojmë me vemendje këngët e tij të para të prezantuara në festivalin “Top Fest”, dallojnë shumë me prezantimet e tij në ditët e sotme.

nojzi